Hongkong Soundboss Industrial Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

HONGKONG SOUNDBOSS INDUSTRIAL CO LTD

iyi kalite Önden Erişim LED Burcu satış için
iyi kalite Önden Erişim LED Burcu satış için
Çok fayda yaratıcı şeyler, zamanında destek üzerindeki sabit coşku, uzun teşekkürler Hongkong soundboss kalıcı kar tutar ....

—— Manoj Kottayil

Biz büyük noktaları olmalıdır S & B LED perde ve kiralama dolapları, hafif, rahat montaj ve istikrarlı performans ile etkilendim.

—— Martijn MEUNIER

Ben sohbet şimdi

HONGKONG SOUNDBOSS INDUSTRIAL CO LTD

1 2 3
HONGKONG SOUNDBOSS INDUSTRIAL CO LTD HONGKONG SOUNDBOSS INDUSTRIAL CO LTD HONGKONG SOUNDBOSS INDUSTRIAL CO LTD
Negotiation Room Office 2

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : S & B
No. Çalışanları : <200
Yıllık satış : <10,000,000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%

Hongkong Soundboss sanayi a.ş., sınırlı. Opto-Elektronik Teknoloji Merkezi Bao'an distict Shenzhen Çin, içinde yer alan özel bir teknoloji kurumsal meşgul tasarım, üretim, satış ve servis iç / dış mekan tam renkli LED görüntüler, LED sahne perdesi, LED ışık ve ilgili ürünler.

Soundboss, 2006 yılından bu yana şimdiye kadar felsefe kalitenin holding oldu ve istikrar ana prensibi, tüm ürünlerimiz CE, RoHS CB, CCC gibi uluslararası sertifikaları verilir. Biz otomatik SMT makine, yoğun kaynak makinesi ve yeniden akışı kaynak makinası bize ciddi bir kurumsal kalite kontrolü garanti gibi çeşitli gelişmiş makineleri, ayrıca 6S yönetim sistemi hem iç hem de yurtdışı itibarını korumak yardımcı olur.

Ürünlerimiz mekanlarda bankalar yaygın olarak kullanılmış olan, exchange merkezleri, okullar, telekomünikasyon, gümrük, mahkemeler, demiryolları, havaalanları, limanlar, şehir kare vb stok;  Ayrıca ABD, Brezilya, Fransa, Almanya, Portekiz, Rusya, Polonya, Romanya, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Iran, Rusya, Singapur, Suudi Arabistan ve benzeri dahil olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmiştir.

Soundboss müşterilerimize profesyonel hizmet kendisi ayırıyor ve her zaman müşterilerimize güven ve güven kazanmak için müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için büyük çaba yapıyor, kuvvetle karşılıklı yarar--dan Soundboss ile ortak iş gelir eminiz, el ileriye gidelim...

İletişim bilgileri
HONGKONG SOUNDBOSS INDUSTRIAL CO LTD

İlgili kişi: Mr. Chris Lei

Tel: 86-755-25433587

Faks: 86-755-25433758

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)